СРОЧНО!з двох пунктів відстань між якими дорівнює 6 км у протилежних напрямках одночасно вирушили

вершник і пішохід причому швидкість вершника на 9 км/год більша швидкості пішохода. Знайти швидкість кожного з них якщо через 2 год після початку руху відстань між ними становила 36 км

Ответы на вопрос

Отвечает Гребёнкин Денис.

Ответ:

13 км/год     4 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість вершника х км/год, тоді швидкість пішохода х-9 км/год. За 2 години вони подолали 36-6=30 км.

Отже, їх сумарна швидкість 30:2=15 км/год.

Тобто х+х-9=15.

Тоді 2х=26;  х=13.

Швидкість вершника 13 км/год, швидкість пішохода 13-9=4 км/год.