З двох пунктів, відстань між якими дорівнює 10 км, одночасно в протилежних напрямках виїхали

велосипедист і вантажівка, швидкість якої на 30 км/год більша за швидкість велосипедиста. Через 36 хв після початку руху відстань між ними була 40 км. Знайдіть швидкість велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Король Тёма.

40-10=30км проехали за 36 минут

х скорость велосипедиста

х+30 скорость машины

х+х+30=2х+30 скорость удаления

36мин=0,6 часа

0,6(2х+30)=30

1,2х+18=30

1,2х=12

х=10км/час скорость велосипедиста