Даю 30 балов !!!дано : 2<х<6; 3<у<7. знайти: х+2у, у-х, х/2у,3х-4у​


Ответы на вопрос

Отвечает Куткович Илья.

Ответ:

З даного діапазону значень для x і y ми можемо обчислити вирази:

1. x + 2y:

- Мінімальне значення x: 2

- Мінімальне значення y: 3

- x + 2y = 2 + 2 * 3 = 2 + 6 = 8

2. y - x:

- Мінімальне значення y: 3

- Мінімальне значення x: 2

- y - x = 3 - 2 = 1

3. x / (2y):

- Мінімальне значення x: 2

- Мінімальне значення y: 3

- x / (2y) = 2 / (2 * 3) = 2 / 6 = 1/3

4. 3x - 4y:

- Мінімальне значення x: 2

- Мінімальне значення y: 3

- 3x - 4y = 3 * 2 - 4 * 3 = 6 - 12 = -6

Отже, отримані значення:

- x + 2y = 8

- y - x = 1

- x / (2y) = 1/3

- 3x - 4y = -6