Визначте графічно кількість коренів рівняння х^6=2-х помогите срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Евменчиков Максим.

Пояснення:

x^6=2-x\\\\x^6+x-2=0   -  має два кореня: х₁=-1,215       х₂=1.