6.2. Відомо, що 26 мешканців будинку тримають котів і собак, 16 із них мають котів, а 15 собак.

Скільки мешканців мають і собаку, і кота?​

Ответы на вопрос

Отвечает Грицук Митя.

Ответ:  5 жильцов имеют и собаку и кота .

(16+15)-26=31-26=5