Відомо що 26 мешканців будинку тримають котів і собак, 16 із них мають котів а 15- собак. Скільки

мешканців мають і собаку, і кота?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Катя.

Ответ:

Объяснение:

мешканців мають і собаку, і кота:

(16+15)-26=31-26=5-мешканців

Отвечает Широкина Ирина.

Ответ:

5

Объяснение:

Запишемо дані у вигляді рівнянь:

Кількість мешканців, які тримають котів: К = 16

Кількість мешканців, які тримають собак: С = 15

Загальна кількість мешканців, які тримають котів або собак:

16+15=26

Щоб знайти кількість мешканців, які мають і собаку, і кота, ми можемо відняти кількість мешканців, які тримають тільки котів або тільки собак:

Кількість мешканців, які мають і собаку, і кота:

16 + 15 - (16 + 15 - 26) = 26 - (16 + 15) = 31-26 = 5