Троє друзів збирали гриби. Перший зібрав 37 % усіх грибів, другий — 25 %, а третій — решту. Скільки

грибів зібрав третій, якщо разом друзі зібрали 8 кг грибів?

Ответы на вопрос

Отвечает Драмашков Андрей.

Ответ: 3 кг 40 г

Пошаговое объяснение:

8000 г : 100 = 80 г — 1% всіх грибів

80 × 37 = 2 кг 960 г грибів — зібрав перший друг

25% = 1/4

1/4 від 8 кг = 2 кг — зібрав другий друг

8 кг - 2 кг 960 - 2 кг = 3 кг 40 г — зібрав третій друг,решта