Троє друзів збирали гриби. Перший зібрав 37% усіх грибів, другий 25%, а третій - решту 76 грибів.

Скільки всього грибів вони зібрали? —— Алгебраїчним способом Будь ласка, допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Евтушенко Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:1) 37% + 25% = 62% - грибів зібрали двоє друзів.2) 100% - 62% = 38% - грибів зібрав третій друг.3) 76 : 38 • 100 = 200 (гр.) - зібрали друзів. Відповідь. Друзі зібрали 200 грибів

Отвечает Слюзкова Вероника.

Пошаговое объяснение:

1) 37%+25%=62%(гр.) — зібрали двоє друзів

2) 100%-62%=38%(гр.) — зібрав третій

3) 76:38*100%= 200(гр.) — зібрати всього