Троє друзів збирали гриби. Перший зібрав 37% усіх грибів, другий — 25%, а третій — решту 76 грибів.

Скільки всього грибів вони зібрали?

Ответы на вопрос

Отвечает Вельсовский Михаил.

1)37+25=62

2)100-62=38

3)76:38=2

4)2*62=124

5)124+76=200–грибів вони зібрали