1. Знайдіть число, якщо: 12 % цього числа дорівнюють 4,8;4 % цього числа дорівнюють 12;280 %

цього числа дорівнюють 70;35 % цього числа дорівнюють 140.Задача: Вінні-Пух з'їв за зиму 20 баночок меду, щостановить 80 % усіх його запасів. Скільки баночок збуло у Вінні-Пуха?В. Задача: Троє друзів збирали гриби. Перший зібрав 37% усіхгрибів, другий - 25%, а третій - решту 76 грибів. Скількивсього грибів вони зібрали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

Ответ:

1. 12% від 4,8 = 40

2.4% від 12 = 300

3. 280 % від 140 = 50

4. 35% від 140 = 400

Задача: 20:80*100=25 баночок було у Вінні-Пуха

Задача:1) 37% + 25% = 62% - грибів зібрали двоє друзів.

2) 100% - 62% = 38% - грибів зібрав третій друг.

3) 76 : 38 • 100 = 200 (гр.) - зібрали друзів.

Відповідь. Друзі зібрали 200 грибів.

Будласка!

Отвечает Тимошенко Вика.

4,8:0,12=40

12:0,04=300

70:2,8=25

140:0,35=400

========================================================

20:0,8=25(бан.) - с мёдом было .

Ответ : 25 баночек .

========================================================

Первый друг - 37% всех грибов .

Второй друг - 25% всех грибов .

Третий друг - ?% 76 грибов .

                                                    Решение

1)100-(37+25)=38(%) - количество грибов собранных третьим другом .

2)38%=0,38

   76:0,38=200(гр.) собрали друзья .

Ответ : 200 грибов собрали .