A) 5x + (3x + 2) =(4x - 8) + x + 20; 6) 6x-(3-2x) = (3x + 4) + 5x - 1; B) x + 3,8 - 3x = (4x -

7,2) + 5x; r) (x + 7) = 4. Потрібно обчислити корені рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Даня.

Ответ:

5x + (3x + 2) =(4x - 8) + x + 20

8х+2=4х-8+1х+20

8х-4х-1х=-8-2+20

3х=10

х=10:3

6x-(3-2x) = (3x + 4) + 5x - 1;

6х-3+2х=3х+4+5х-1

6х+2х-3х-5х=4-1+3

0=6 неверно...

x + 3,8 - 3x = (4x - 7,2) + 5x

1х+3.8-3х = 4х-7.2+5х

1х-3х-4х-5х = -7.2-3.8

-11х=11

х=-1

(x + 7) = 4.

х+7=4

х=4-7

х=-3