6. Порівняйте менший із коренів рівняння x ^ 2 - 2x - 1 = 0 і більший з коренівняння x ^ 2 - 14x +

28 = 0 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сосновицкая Злата.

Ответ:x^2-14x+28>x^2-2x-1

Объяснение:

x^2-2x-1=0 КореньD=4-4*1*(-1)=8 Корень из D= V8 x1=2-2v2/2=2v2=V8 D=196-4*1*28= 196-112=V84 Второе уровнение больше за первое