ПОМОГИТЕ СРОЧНО, ПОЖАЛУСТА!!! Запишіть рівняння дотичної до графіка функції f(x)=x³+x-1з абсцисою

x0=1​​

Ответы на вопрос

Отвечает Новичкова Антонина.

Ответ:

y = 4x - 3

Объяснение:

Рівняння дотичної:

y = f(x0) + f'(x0) (x-x0)

Дослідження:

  • f'(x) = (x^3 + x - 1)' = 3x^2 + 1
  • f'(x0) = 3 + 1 = 4
  • f(x0) = 1 + 1 -1 = 1

Отже:

y = 1 + 4 ( x - 1 ) = 1 + 4x - 4 = 4x - 3

y = 4x - 3