Точка рухається прямолінійно за законом s(t)=4t2- t-2 S – шлях у метрах, t – час у секундах.

Знайдіть швидкість точки : а) у довільний момент часу t0; б) у момент часу t=3с.

Ответы на вопрос

Отвечает Рутц Софья.

v(t)=s'(t)=(4t²- t-2)'=8t-1

а) v(t₀)=8t₀-1 /м/с/

б) v(3)=8*3-1=23/м/с/