Матеріальна точка рухається прямолінійно за законом s(t)=2t^2-8t+3 (час t вимірюється в секундах,

шлях s – у метрах). Знайдіть швидкість точки в момент часу t=5с

Ответы на вопрос

Отвечает Гостинська Христина.

Ответ:v(5)=12 м/с.

Объяснение:

s(t)=2t²-8t+3

v(t)=s'(t)=(2t²-8t+3)'=4t-8

v(5)=4*5-8=20-8=12 (м/c).