Точка рухається прямолінійно по закону s(t) = 3t2 – 4t + 2. a) Знайдіть швидкість точки в

довільний момент часу t.b) Швидкість точки в момент часу t=1 с​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрин Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

s(t) = 3t² – 4t + 2.

швидкість есть производная от пути s(t)

a)  v(t) = s ' (t) = 2*3t-4  =6t-4

b) v(1)= 6*1-4=2 m/s