5-А клас зібрав 65 кг макулатури, а 5-Б - 7/13 того, що зібрав 5-А. Скільки всього кілограмів

макулатури зібрали ці два класи? Марійка планувала виконати домашнє завдання за 45 хвилин, а витратила лише 5/9 цього часу. За скільки хвилин Марійка виконала домашнє завдання?

Ответы на вопрос

Отвечает Черенкова Настя.

Ответ:

Задача 1

5-А=65кг

5-б=?кг, 7/13кг

Розв'язання

1) 65:13×7= 35 (кг)-5-Б

2) 65+35=100(кг)

Відповідь: 100 кг макулатури зібрали 5-А клас і 5-Б клас разом

Задача 2

45:9×5=25(хв)

Відповідь: за 25 хв Марійка виконала домашнє завдання