Підручник з математики на 20 грн дешевший від підручника з істо-рії. Було куплено 2 підручникиз

математики та 5 підручників зісторії на суму 600 грн. Скількикоштує один підручник з матема-тики та один підручник з історії?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гавинская Анастасия.

Ответ:

2x+5(x-20)=600

2x+5x-100=600

7x=600+100

7x=700

x=100

100-20=80