Квадрат зі стороною а і прямокутник зі сторонами b і с мають рівні площі. Знайдіть периметр кожного

чотири­кутника, якщо: а) а = 6 см, b = 9 см;

Ответы на вопрос

Отвечает Курбанов Мурад.

Ответ:

24 см   26 см

Объяснение:

Р квадрата = 4а=4*6=24 см

Площа S квадрата=а²=6*6=36 см²

S прямокутника = 36 см²

с=36:9=4 см

Р прямокутника 2(9+4)=26 см

Отвечает Кузьмина Наталья.

Ответ:

P(квадрата)=24см, Р(пр-ка)=26см

Объяснение:

S(квадрата)=а²=6²=36см²

S(квадрата)=S(пр-ка)

S(пр-ка)=b*c=36

c=36/b=36/9=4

P(квадрата)=4*а=4*6=24см

Р(пр-ка)=2*b+2*c=2*9+2*4=26см