двоє робітників за зміну виготовили 72 деталі . після того як перший робітник підвищує

продуктивність праці на 15 % , а на 25% вони за зміну виготовляють 36 деталей . Скільки деталей виготовив кожен робітник

Ответы на вопрос

Отвечает Калиева Алия.

Ответ:

32;40

Объяснение:

x+y=72; 1.15x+1.25y=86

x=72-y; 0.1y=3.2

x=72-32; y=32

x=40; y=32