Три робітники виготовили 90 деталей. Перший робітник виготовив у 3 рази менше деталей, ніж другий,

а третій - на 20 деталей більше, ніж перший. Скільки деталей виготовив кожен робітник? Нехай перший робітник виготовив х деталей. х + 3х + 3х - 20 = 90 х + 3х + х - 20 = 90 х + 3х + х + 20 = 90 х + 3х + 3х + 20 = 90

Ответы на вопрос

Отвечает Горелов Роман.

Ответ:

х + 3х + (х + 20) = 90

5х + 20 = 90

5х = 90 - 20

5х = 70

х = 70/ 5

х = 14

Отже, перший робітник виготовив 14 деталей, другий робітник виготовив 3х = 3 * 14 = 42 деталі, а третій робітник виготовив (х + 20) = 14 + 20 = 34 деталі.