Три робітники виготовили разом 762 деталі, причому другий виготовив у 3 рази більше, ніж третій, а

перший- на 117 деталей більше, ніж третій. Скільки деталей виготовив кожний робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Главатских Никита.

Ответ: третій робітник виготовив 129 деталей, другий - 387, а перший виготовив 246.

Объяснение: Нехай третій робітник виготовив Х деталей, тоді другий 3х деталей, а перший - (х+117) Деталей. Разом вони виготовили 762 деталі, отже, маємо рівняння:

х+117+3х+х=762

5х=645

х=129

129 деталей виготовив третій робітник, тоді другий: 3*129= 387, а перший: 129+117=246