(система) Два робітників виготовили 657 деталей, причому перший робітник виготовив на 63 деталей

більше, ніж другий. Сколько деталей виготовив кожний робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Досмагулов Диас.
Нехай 1 робітник виконав х деталей, тоді другий х-63
Складаємо рівняння: 
х+х-63=657
2х-63=657
2х=720
х=360 (виконав 1 робітник)
360-63=324 (виконав другий робітник)

Отвечает Поляков Данила.
Один з низ буде Х а другий х+63
х+х+63=657
2х=657-63
2х=594
х=594:2
х=297-це перший
297+63=360- це другий