З двох міст, відстань між якими дорівнює 52 км, одночасного виїхали назустріч один одному два

велосипедиста і зустрілися через 2 години після початку руху. Знайдіть швидкість кожного велосипедиста, якщо відомо, що пер- вий велосипедист проїжджає за 3 години на 18 км більше, ніж другий за 2 год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Madrid Real.

Ответ:  у=14(км/ч) - скорость второго

              х=12(км/ч) - скорость первого

Объяснение:

х  км/ч - скорость первого

у  км/ч - скорость второго

.

.

2х+2у=52

3у-2х=18

.

2х+2у=52

2х=3у-18

.

3у-18+2у=52

х+у=26

.

5у=70

х=26-у

.

у=70:5

х=26-у

.

у=14

х=26-14

.

у=14(км/ч) - скорость второго

х=12(км/ч) - скорость первого