З двох міст, відстань між якими 52 км, одночасно вирушили назустріч один одному два

велосипедисти і зустрілися через 2 год. Знайдіть швидкість кожного велосипедиста, якщо відомо, що другий велосипедист проїжджає за 3 год на 18 кмбільше, ніж перший проїжджає за 2 години.​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимович Саша.

Пусть первый до встречи шел х/км/, второй (52-х)км, тогда скорость первого х/2  км/ч., второго (52-х)/2 км/ч., первый за три часа прошел 3х/2 км, второй за два часа 2*(52-х)/2

Составим и решим уравнение 3х/2-2*(52-х)/2=18

3х-2*52+2х=36

5х=140

х=28

1 до встречи шел 28км, его скорость 28/2=14/км/ч/, второй до встречи шел 52-28=24/км/, его скорость равна 24/2=12/км/ч/