Розв'яжіть методом додавання систему рівнянь{ 2х-5у=12 4х+5у=24


Ответы на вопрос

Отвечает Кучма Дарья.

Метод додавання полягає в тому, щоб додавати чи віднімати рівняння системи, щоб позбутися однієї з невідомих.

Ми можемо відразу побачити, що якщо ми додамо обидва рівняння, то отримаємо:

(2x - 5y) + (4x + 5y) = 12 + 246

x = 12+24

х =36

х=36:6

x = 6

Тепер, коли ми знаємо x, можемо знайти y, підставивши його у будь-яке з вихідних рівнянь. Наприклад, ми можемо взяти перше:

2x - 5y = 12

2(6) - 5y = 12

12 - 5y = 12

-5y = 0

у = 0

Отже, розв'язком даної системи рівнянь є x = 6 і y = 0.