З двох міст, відстань між якими 52 км, одночасно вирушили назустріч один одному два велосипедисти

і зустрілися через 2 год. Знайдіть швидкість кожного велосипедиста, якщо відомо, що другий велосипедист проїжджає за 3 год на 18 км більше, ніж перший проїжджає за 2 години.

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Алиса.

Ответ:Х км/ч скорость первого

у км/ч скорость второго

3у-2х=18

52/(х+у)=2 или х+у=26

умножим второе уравнение на 2 и получим: 2х+2у=52

сложим 2 уравнения

3у+2у=70

у=70/5=14 км/ч скорость второго

х=26-14=12 км/ч скорость первого