Решитееее!!!!!!!!!! .З двох міст, відстань міжякими 52 км, одночасновирушилиназустріч один одному

двавелосипедисти і зустрілисячерез2 год. Знайдіть швидкістькожного велосипедиста,якщовідомо, що другийвелосипедист проїжджає за 3год на18 км більше, ніж перший - за2 години.​

Ответы на вопрос

Отвечает Геш Макс.

х  км/ч - скорость первого

у  км/ч - скорость второго

.

.

2х+2у=52

3у-2х=18

.

2х+2у=52

2х=3у-18

.

3у-18+2у=52

х+у=26

.

5у=70

х=26-у

.

у=70:5

х=26-у

.

у=14

х=26-14

.

у=14(км/ч) - скорость второго

х=12(км/ч) - скорость первого