З двох міст відстань між якими 52 км одночасно вирушили назустріч один одному два велосипедисти і

зустрілися через 2 години. знайдіть швидкість кожного велосипедиста якщо відомо що один з велосипедистів приїхав до зустрічі на 4 км більше ніж другий

Ответы на вопрос

Отвечает Агеенко Валерия.

Ответ:

11 км/год; 15 км/год

Объяснение:

1)52:2-4=22(км) - проїхав перший,

2)52-22=30(км) - проїхав другий,

3)22:2=11(км/год) - швидкість першого,

4)30:2=15(км/год) - швидкість другого