9. Із двох селищ одночасно назустріч одне одному виїхали два велосипедисти й зустрілися через 3

години. Відстань між селищами 85,8 км. Один з велосипедистів подолав до зустрічі на 5,4 км більше за іншого. швидкість кожного велосипедиста. Знайдіть поставлю балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Комиссарова Виктория.

Ответ:

Хай швидкість першого велосипедиста дорівнює х км/год, а другого - у км/год. Тоді перший велосипедист подолав відстань 85,8 - 5,4 = 80,4 км, а другий - 85,8 - 80,4 = 5,4 км.

За формулою швидкість = відстань / час, маємо:

х = 80,4 / 3 = 26,8 км/год (швидкість першого велосипедиста)

у = 5,4 / 3 = 1,8 км/год (швидкість другого велосипедиста)

Відповідь: швидкість першого велосипедиста - 26,8 км/год, швидкість другого - 1,8 км/год.

Постав найкращу відповідь будь ласка