З двох міст, відстань між якими 52км, одночасно вирушили назустріч один одному два велосипедисти і

зустрілися через 2год. Знайдіть швидкість кожного велосипедиста, якщо відомо, що один з велосипедистів проїхав до зустрічі на 4км більше, ніж другий.

Ответы на вопрос

Отвечает Друкачук Соня.

Ответ: скорсти велосипедистов 11 км/ч и 15 км/ч.

Объяснение:

Пусть скорость 1-го велосипедиста х км/ч, тогда скорость 2-го - (х + 4) км/ч. Составим и решим уравнение:

2(х + х + 4) = 52,

2(2х + 4) = 52,

2х + 4 = 52 : 2,

2х + 4 = 26,

2х = 26 - 4,

2х = 22,

х = 22 : 2,

х = 11.

Значит, скорость 1-го велосипедиста 11 км/ч, а скорость 2-го:

11 + 4 = 15 (км/ч).