7. З двох міст, відстань між якими 52 КМ, одночасно вирушили назустрічодин одному два

велосипедисти ізустрілися через 2 год. Знайдітьшвидкість кожного велосипедиста,Якщо відомо, що другийвелосипедист проїжджає за 3 годна 18 км більше, ніж першийпроїжджає за 2 години. (Прикладвідповіді: х=1, y=2) *​прошу. срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Никонова Юлия.

Ответ:

Объяснение:Ответ:Х км/ч скорость первого

у км/ч скорость второго

3у-2х=18

52/(х+у)=2 или х+у=26

умножим второе уравнение на 2 и получим: 2х+2у=52

сложим 2 уравнения

3у+2у=70

у=70/5=14 км/ч скорость второго

х=26-14=12 км/ч скорость первого