ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Iз двох міст, відстань між якими дорівнює 40 км, одночасно вирушили назустріч

один одному два велосипедиста й зустрілись через 2 год після початку руху. Знайдіть швидкість кожного велосипедиста, якщо відомо, що перший велосипедист проїжджає за 4 год на 24 км більше, ніж другий за 3 год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Маргарита.

Відповідь:

Скорость 1 велосипедиста = х км/ч

Скорость 2 велосипедиста = у км/ч

{2(х + у) = 40

{4х - 3у = 24

{х + у = 20

{4х - 3у = 24

{х = 20 - у

{4х - 3у = 24

1)

4(20 - у) - 3у = 24

80 - 4у - 3у = 24

-4у - 3у = 24 - 80

-7у = -56

у = -56 : (-7)

у = 8

2)

х = 20 - у

х = 20 - 8

х = 12

Скорость 1 велосипедиста = (х) = 12 км/ч

Скорость 2 велосипедиста = (у) = 8 км/ч

Пояснення: