Із двох селищ відстань між якими дорівнюе 20 км одночасно вирушили назустріч один одному два

пішохіди й зустрілись через 2 години після початку руху знайдіть швидкість кожного пішохода якщо відомо що перший пішохід проходить за 4 години на 12 км більше ніж другий за 3 год

Ответы на вопрос

Отвечает Левахин Никита.

Пояснення:

Нехай швидкість одного пішохода - х, а другого - у.     ⇒

{2*x+2*y=20 |÷2       {x+y=10 |×3        {3x+3y=30          

{4x-3y=12                  {4x-3y=12          {4x-3y=12

Підсумовуємо ці рівняння:

7x=42  |÷7

x=6     ⇒

6+y=10

y=4.

Відповідь: швидкість одного пішохода - 6 км/год,

                 швидкість другого пішохода - 4 км/год.

Відповідь:

швидкість першого пішохода 6 км/год.,

швидкість другого пішохода 4км/год.

Пояснення:

Нехай швидкість першого пішохода -х, а швидкість другого-у, тоді

2*х- пройшов перший, а 2*у- пройшов другий.

\left \{ {{2x+2y=20} \atop {4x-3y=12}} \right.   ( домножуємо 1 рівняння на -2 а потім складемо їх )

\left \{ {{-4x-4y=-40} \atop {-4y-3y=-40+12}} \right. \left \{ {{{4x-4y=-40} \atop {-7y=-28}} \right. \left \{ {{{-4x-4y=-40} \atop {y=28:7}} \right. \left \{ {{{2x+2y=20)} \atop {y=4}} \right. \left \{ {{2x+2*4=20} \atop {y=4}} \right. \left \{ {{2x=20-8} \atop {y=4}} \right. \left \{ {{x=12:2} \atop {y=4}} \right.\left \{ {{x=6} \atop {y=4}} \right.