Із двох селищ, відстань між якими дорівнює 20км, одночасно вирушили назустріч один одному два

пішоходи й зустрілися через 2 години після початку руху. Знайдіть швидкість кожного пішохода, якщо відомо, що перший пішохід проходить за 4 години на 12км більше, ніж другий за 3 години.​

Ответы на вопрос

Отвечает Анна Бушмельова.

Пусть первый до встречи шел х/км/, второй (20-х)км, тогда скорость первого х/2  км/ч., второго (20-х)/2 км/ч., первый за 4 часа прошел 4х/2=2х км, второй за 3 часа 3*(20-х)/2

Составим и решим уравнение 2х-3*(20-х)/2=12

4х-60+3х=24

7х=84

х=12

1 до встречи шел 12км, его скорость 12/2=6/км/ч/, второй до встречи шел 20-12=8/км/, его скорость равна 8/2=4/км/ч/