Обчисліть значення похідної даної функції в точці х0 1)f(x)=x^2-4x+1,x0=1 2)f(x)cosx+sinx,x0 =

π/4 3) f(x)=2x+√x, x0=9

Ответы на вопрос

Отвечает Коноваленко Елена.

Ответ:

1

f(x) =  {x}^{2}  - 4x + 1

f'(x) = 2x - 4

f'(1) = 2 - 4 =  - 2

2

f(x) =  \cos(x)   + \sin(x)

f'(x) =  -  \sin(x)  +  \cos(x)

f'( \frac{\pi}{4} ) =  -  \sin( \frac{\pi}{4} )  +  \cos( \frac{\pi}{4} )  =  -  \frac{{  \sqrt{2} } }{2}  +  \frac{ \sqrt{2} }{2}  = 0 \\

3

f(x) = 2x +  \sqrt{x}  = 2x +  {x}^{ \frac{1}{2} }

f'(x) = 2 +  \frac{1}{2}  {x}^{ -  \frac{1}{2} }  = 2 +  \frac{1}{2 \sqrt{x} }  \\

f'(9) = 2 +  \frac{1}{2 \times 3}  = 2 +  \frac{1}{6}  = 2 \frac{1}{6}  \\