Знайдіть суму и добуток коренів рівняння х2 +5+3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Хохлова Екатерина.

Ответ:          x₁ + x₂ = - 5 ,   x₁ * x₂ = 3 .

Объяснение:

х² + 5x + 3 = 0 ;      D = 5² - 4*1*3 = 25 - 12 = 13 > 0 ; тоді за теоремою

Вієта маємо :   { x₁ + x₂ = - 5 ,

                         { x₁ * x₂ = 3 .