Ділянка землі прямокутної форми має площу 216 м2. Чому дорівнюють сторони ділянки якщо одна з них

на 6 м більша ніж друга.

Ответы на вопрос

Отвечает Саракул Роман.

Объяснение:

x – меньша сторона

(x+6) – більша сторона

216 – площа

Складемо рівняння:

x\times(x+6)=216

 {x}^{2} + 6x = 216

 {x}^{2} + 6x - 216 = 0

d =  {b}^{2}  - 4ac = {6}^{2} -4\times1\times(- 216)= 36 + 864 = 900

 \sqrt{d} = 30

x(1) =  \frac{ - b +  \sqrt{d} }{2a}  =  \frac{ - 6 + 30}{2} =  \frac{24}{2} = 12

x(2) =  \frac{ - b -  \sqrt{d} }{2a}  =  \frac{ - 6 - 30}{2}  =  - 18

- не задовольняє умови задачі, так як відстань не може бути від'ємна

х(1) = 12 – довжина меншої сторони

х+6 = 12 + 6 = 18 – довжина більшої сторони