Довжина земельної ділянки прямокутної форми на 20 м більша за його ширину, а площа ділянки дорівнює

800м^2. Укажіть систему рівнянь, що вілповідає умові задачі, якщо а м - довжина ділянки а b м - його ширина. СРОЧНО, 30 БАЛІВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Евтушенко Илья.

Ответ:

40 м, 20 м

Объяснение:

а-b=20

b*а=800

b=а-20

а(а-20)=800

b=а-20

а²-20а-800=0; за формулою Герона а=-20 не підходить,  а=40

Довжина ділянки 40 м, ширина 20 м.