Задача №1 Одне з двох натуральних чисел на 7 менше від другого. Знайдіть ці числа, якщо їх

добуток дорівнює 330. Задача 2. Ділянка землі прямокутної форми має площу 216 метрів квадратних. Чому дорівнюють сторони ділянки, якщо одна з них на 6 м більша ніж друга.

Ответы на вопрос

Отвечает Алтынбаев Артур.

Ответ:

Объяснение:

1) меньше число - х; у - більше; виражаємо у через х

х(х+7)=330

x^{2}+7х-330=0

х1 = 15       х2= -22

2) робимо заміну як в попередньому р-ні

x^{2}+6х-216 = 0

х1 = 12 у1= 18

х2= -18 (довжина не може бути -)