ПОМОГИТЕЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНО ПРОШУ ______________________Послідовність (An) - арифметична

прогресія. Знайдіть:1) a1, якщо a12 = -8, d= -32) d, якщо a1 = 0, a9 = -28​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Анастасия.

Ответ:

1)\ \ a_{12}=-8\ \ ,\ \ d=-3\ \ ,\ \ a_1=?\\\\a_{12}=a_1+11d\ \ ,\ \ a_1+11\cdot (-3)=-8\ \ ,\ \ a_1=-8+33\ \ ,\ \ \boxed{\ a_1=25\ }\\\\\\2)\ \ a_1=0\ ,\ \ a_9=-28\ \ ,\ \ d=?\\\\a_9=a_1+8d\ \ ,\ \ \ 0+8d=-28\ \ ,\ \ \ d=-\dfrac{28}{8}\ \ ,\ \ \boxed{\ d=-3,5\ }