Число - 3є коренем рівняння 2х2 + 3x + m = 0. Знайдіть другий корінь і значення m пажплуста бисра


Ответы на вопрос

Отвечает Павлавич Ваня.

Ответ:

х2= -1  m=-3

Объяснение:

2х^2 + 3x + m = 0

х1=3   х2=?

           m-?

За т. Віета

m=x1*x2

-b=x1+x2

Із цього виходить:

3=-x2+3

х2= -1

m=-1*3

m=-3

Отвечает Мещалкина Настя.

Відповідь:

Пояснення: