Функцію задано формулою y=-0,3x + 1,5 Не виконуючи побудови А)знайдіть нулі функції Б) з’ясуйте

чи проходить графік функції через точку М (-5;3)

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

А)нулі функції

0=-0,3х+1,5

-0,3х+1,5=0

-0,3х=1,5-0

-0,3х=1,5

х= 5

Б) y=-0,3x+1,5

3=-0,3•(-5)+1,5

3= -1,5+1,5

3=0

M(-5,3) не належить.