Допоможіть пліз 1.Функцію задано формулою y=2x-7. Знайдіть: 1) значення функції, якщо значення

аргументу дорівнює 5; 2) значення аргументу, при якому значения функції дорівнює - 11. 2. Функцію задано формулою у=0,4х-3,6. Не виконуючи побудови: 1) знайдіть нулі функції; 2) з'ясуйте чи проходить графік функції через точку B(10; 0,6).

Ответы на вопрос

Отвечает Владимирова Ксюня.

Ответ:

Объяснение:

1) y(x)=2x-7

1) y(5)=2·5-7=3

2) y(x)=-11

2x-7=-11

2x=-4

x=-2

2)  у(x)=0,4x-3,6

1) у(x)=0

0,4x-3,6=0

0,4x=3,6

x=9

2) B(10; 0,6)

у(10)=0,4·10-3,6=4-3,6=0,4≠0,6⇒B∉y(x)