692. Запишіть п'ять перших членів арифметичної прогресії (а), різниця якої дорівнює d: 1) а = 5,

d = 4; 2) а = 4,7, d = -0,7.

Ответы на вопрос

Отвечает Колодезная Виктория.

Ответ:

a2 = 4+3 = 7

a3 = 7+3 = 10

a4 = 10+3 = 13

a5 = 13+3 = 16

Вроде так