Виконайте дії і знайдіть значення виразу при х = –2: (2х + 3)2 – (х – 5) (х + 5)


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

(2х + 3)² – (х – 5) (х + 5) = 4x²+12x+9-x²+25 = 3x²+12x+34 = 3*(-2)²+12*(-2)+34 = 22