пішохід іде паралельно залізничній колії зі швидкістю 6км\год . Назустріч йому рухається рівномірно

поїзд зі швидкістю 54км\год знайди довжину поїзда в метрах , якщо він приїжджає повз пішохода за 30с Даю 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Чорний Коля.

Ответ:

1) 54+6=60- шв ближнего

2) 60•1000. 50

_________ =_____ м/с.

3600. 3

50

_____ •30=500(м)

3