. Розв’яжіть рівняння 2(х – 5) – 4(х +3) = х – 43. Побудуйте в одній системі координат графіки

функцій у = 2 – х і у = – 2 і знайдіть координати точки їх перетину. •. Розв’яжіть систему рівнянь: З пункту А в пункт В вийшов пішохід. Через 1 годину назустріч йому з пункту В виїхав велосипедист. Відстань між пунктами дорівнює 51 км. Відомо, що швидкість велосипедиста на 13 км/год більша за швидкість пішохода. Знайдіть швидкість велосипедиста і швидкість пішохода, якщо до зустрічі пішохід був у дорозі 3 год. Даю 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Прорвин Роман.

Ответ:

1)

2(х-5)-4(х+3)=х-43

2х-10-4х-12=х-43

-2х-22=х-43

-3х=-43+22

-3х=-21

х=7

2)  (4; -2)

3) х - швидкість пішохода

(х+13) - швидкість велосипедиста

3х+2(х+13)=51

5х+26=51

5х=25

х=5 (км/год) - швидкість пішохода;

5+13=18  (км/год) - швидкість велосипедиста.

Объяснение: