Пішохід іде паралельно залізничній колії зі швидкістю 4 км/год. На- зустріч йому рухається

рівномірно поїзд зі швидкістю 76 км/год. Знайди довжину поїзда в метрах, якщо він проїжджає повз пішохода за 18 с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Довжина поїзда 400м

Объяснение:

Нехай довжина поїзда х м.

Швидкість поїзда щодо пішохода дорівнює 76+4=80 км/год, або

\dfrac{200}{9}  м/с

Довжина поїзда: х= v * t

x=\dfrac{200}{9} *18=400 м