Поїзд, рухаючись рівномірно зі швидкістю 80 км/год, проїжджає повз придорожній стовп за 36 секунд.

Знайди довжину поїзда в метрах

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Відповідь:

Довжина поїзда 800 метрів.

Пояснення:

Швидкість поїзда у метрах за секунду: 80 км/год = 80 × 1000 м / 3600 сек = 80/3,6 м/сек.

За 36 секунд поїзд на швидкості 80/3,6 м/сек. проїде відстань, що дорівнює його довжині: 80/3,6 × 36 = 800 метрів.